Konkurs w Radio Bogoria


Konkurs Noworoczny rozpoczął się 9 stycznia 2012 i trwał przez 2 tygodnie!

NAGRODĄ BYŁ:

Asus Eee PC 1001PXD-BLK134S W7S  o wartości 900zł.

Fundatorem nagrody było Centrum Kształcenia Edukator w Grodzisku Mazowieckim

PRZEBIEG KONKURSU NA ANTENIE RADIA BOGORIA:

Konkurs polegał na odpowiadaniu na zadane przez prezentera pytania. Konkurs rozgrywany był w dwóch etapach: eliminacji i finału. Prezenter odblokowywał linie telefoniczną w momencie zakończenia czytania pytania.

Eliminacje

Zgłoszenie do konkursu było automatyczne w momencie pierwszej próby udzielenia telefonicznej odpowiedzi na pytanie. Słuchacz podawał na antenie swoje imię, oraz poza anteną - już po udzieleniu odpowiedzi - swoje nazwisko i numer telefonu. Dane te były zapisywane w rejestrze. W przypadku powtarzania się imion uczestników - do imienia dopisywana była cyfra. Podany przez uczestnika numer telefonu był drugim członem identyfikacji słuchacza biorącego udział w konkursie.

Eliminacje były przeprowadzane od 9 do 19 stycznia. Prezenterzy w ciągu jednego dnia zadawali 5 pytań. Konkursy były przeprowadzone na antenie radia w godzinach od 10 do 18. Za każdą prawidłową odpowiedź uczestnik otrzymywał jeden punkt. Za błędną odpowiedź, uczestnikowi nie odejmowało się punktów. Na podanie odpowiedzi uczestnik miał 5 sekund. W przypadku błędnej odpowiedzi nie można było ponownie odpowiadać na to samo pytanie. Odpowiedz na pytanie musiała paść w ciągu 3 minut od jego zadania. W razie nie udzielenia odpowiedzi pytanie przepadało.

Finał

Finał odbył się 20 stycznia (w piątek ) o godzinie 13:30  na antenie Radia Bogoria.Po zakończeniu Eliminacji podliczono wszystkie głosy oddane na antenie radia i wyłoniono pięciu finalistów. Pięciu szczęśliwców wzięło udział w wielkim finale, w którym zadano 9 pytań.W przypadku błędnej odpowiedzi nie można było ponownie próbować odpowiadać na to samo pytanie.Odpowiedz na pytanie musiała zostać podana w ciągu 2 minut od jego zadania. W razie nie udzielenia odpowiedzi prezenter zadawał kolejne pytanie.

Zwycięzcą rozgrywki finałowej został ten z uczestników, który zdobył największą ilość punktów.

Nagrodę wygrała nasza Zwyciężczyni Pani Agnieszka!!!
© 2011 Centrum Kształcenia Edukator | Kontakt | Polityka prywatności | Mapa strony stat4u kodowanie: Redprojekt.pl | projekt graficzny: neuf design